Brněnská PR a marketingová agentura Lesensky.cz začala od února spolupracovat s českým lídrem na poli zahradní a dílenské techniky – společností HECHT MOTORS. Zajistí pro ni strategické media relations.
Agentura Lesensky.cz začíná od února letošního roku zajišťovat PR služby pro značku HECHT. Ta se v rámci širší strategie rozvoje chce zaměřit na posílení komunikace s veřejností. Hlavním cílem je přitom zviditelnění značky na českém trhu.
„Segment hobby a bydlení v našem PR týmu nově posilujeme o významný brand. V komunikaci se chceme zaměřit především na zákaznickou osvětu či podpořit elektromobilitu, plánujeme se věnovat i nadčasovým tématům. Nezbytným prvkem v komunikaci bude také zviditelnit český původ značky,“ řekl ředitel agentury Lesensky.cz Roman Kučera.
„Věříme, že spolupráce s odborníky na strategické PR nám pomůže lépe komunikovat naše hodnoty a inovace, které neustále přinášíme na trh. S novými marketingovými aktivitami chceme oslovit širší publikum a podpořit růst naší značky v regionu i v zahraničí,“ říká Jan Libánský, marketingový manažer značky HECHT.